+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

30 квітня може стати переломним днем для нафтової галузі – Reuters.

30 квітня може стати переломним днем для нафтової галузі – Reuters.

Закінчення строку дії червневого контракту на нафту марки Brent в Європі 30 квітня протягом деякого часу може стати самою спостережуваною подією на нафтових ринках після того, як минулого тижня травневі ф’ючерси на WTI впали нижче нуля вперше в історії. Про це передає Reuters.

Пандемія коронавіруса зруйнувала попит на нафту, оскільки більше чотирьох млрд людей опинилися в ізоляції. На початку минулого тижня, напередодні закінчення терміну дії травневого контракту, ф’ючерси на американську нафту WTI провалилися на негативну територію.

Зараз аналітики та інвестори задаються питанням: чи відбудеться те ж саме з ф’ючерсами на нафту марки Brent в Європі? Більшість згодна з тим, що на даний момент умов для такого сценарію немає.

Brent вважається маркером міжнародній нафтовій галузі, так як він пов’язаний з морською нафтою, тому має менше обмежень по зберіганню, ніж WTI, яка фізично розміщена на великому і без доступу до моря сховищі Кушинг, шт. Оклахома.

Brent торгується на міжконтинентальній біржі (ICE) в Лондоні, а інші сорти нафти неофіційно прив’язані до вартості північноморської суміші. Тому в світі існує велика зацікавленість у підтримці стабільності цін на Brent. Проте, минулого тижня ICE заявила, що готова використовувати математичну модель розрахунку вартості опціонів Башелье (Bachelier), щоб при необхідності розраховувати контракти по негативним цінами. Зараз для цих цілей використовується модель Black-76.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"