+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Міненерго ініціює оперативну закупівлю нафтопродуктів державою.

Міненерго ініціює оперативну закупівлю нафтопродуктів державою.

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища звернеться до Кабінету Міністрів з ініціативою оперативного поповнення державного запасу нафти і нафтопродуктів. Таке рішення було прийнято на нараді з питань функціонування ринку нафтопродуктів під час карантинних заходів.

Учасники відеоконференції одноголосно підтримали ініціативу створення додаткового державного запасу палива і нафти в умовах мінімальних світових цін. В першу чергу, мова йде про заповнення нафтопродуктами всіх доступних потужностей Агентства державного резерву України. За даними представника Держрезерву, відомство здатне забезпечити зберігання додаткових 400 тис. тон світлих нафтопродуктів. Паливо можна буде використовувати для згладжування дефіцитних явищ на ринку.

При цьому учасники наради висловилися проти проведення закупівлі в рамках проекту зі створення мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів, оскільки це вдарить по оперативності процесу.

Головний спеціаліст Директорату енергетичних ринків Міненерго і навколишнього середовища Богдан Петров повідомив, що міністерство вже працює над концепцією майбутньої операції, яка включить в себе пропозиції щодо суб’єкту закупівлі, обсягів палива, пропорції по його видам, процедурі оформлення і т.д.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"