+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає другу сесію на тлі скорочення нафтовидобутку.

Нафта дорожчає другу сесію на тлі скорочення нафтовидобутку.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів на тлі ознак того, що виробники скорочують видобуток «чорного золота», щоб впоратися з падінням попиту на паливо, викликаного негативним впливом пандемії COVID-19 на світову економіку.

Вартість бареля червневої нафти Brent 23 квітня на 9:10 за Києвом склала $ 22,84 (+ 12,13%). Барель червневої нафти WTI торгувався по $ 15,77 (+ 14,44%). В ході попередніх торгів північноморська еталонна суміш подорожчала на 5%, західно-техаська – приблизно на 20%.

Регулятор в штаті Оклахома заявив, що видобувні компанії можуть закривати свердловини без втрати оренди, що є першою перемогою американських нафтовиків, які прагнуть піти від краху після небувалого сплеску видобутку. Оклахома – четвертий за величиною виробник нафти в США. Оскільки споживання нафти падає, Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК), Росія та інші виробники, група, відома як ОПЕК +, мають намір скоротити поставки на рекордні 9,7 млн. б/д з 1 травня. Ці скорочення можуть бути розширені, щоб відповідати зростаючому дефіциту попиту, вважають аналітики.

Відвантаження нафти марки Urals з Балтійського моря в перші 10 днів травня, як очікується, буде на 36% нижче, ніж за аналогічний період квітня. Це вказує на те, що Росія має намір дотримуватися скорочення поставок в рамках угоди ОПЕК +.

Комерційні запаси сирої нафти в США виросли за підсумками минулого тижня на 15 млн бар. – до 518,6 млн бар., Що близько до рекордних 535 млн бар., Зафіксованим в 2017 році, про це свідчать дані Управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США.

Очікується, що запаси сировини будуть рости і далі через падіння попиту на тлі вірусного спалаху і скорочення обсягів переробки нафти по всьому світу. В Японії, третій за величиною економіці світу, дані, опубліковані 23 квітня, показали, що сфера послуг показала своє максимальне скорочення, а багато виробників припинили свою діяльність.

Короновірус, що поширюється по всьому світу заразив більше 2,5 млн чоловік і вбив майже 180 тис. Це змушує уряди вводити суворі обмеження на переміщення і закривати цілі галузі промисловості, підштовхуючи при цьому центральні банки до використання безпрецедентних фінансових стимулів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"