+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівська Аравія і Росія не припиняють суперництво на ринку нафти.

Саудівська Аравія і Росія не припиняють суперництво на ринку нафти.

Незважаючи на досягнення історичної угоди ОПЕК +, два провідних гравця на ринку нафти не припиняють обмінюватися ударами. Зокрема, конфлікт триває на фізичному ринку нафти. Сторони борються за частку на азіатських ринках.

Разом з тим, минулого тижня обидві держави підтвердили свою готовність скоротити нафтовидобуток разом з іншими учасниками ОПЕК + починаючи з травня.

Саудівська Аравія намагається закріпити позиції за допомогою зниження офіційної продажної ціни (OSP) на свою нафту, що поставляється в Азію (там попит як і раніше низький).

Росія, в свою чергу, теж покладається на азіатські ринки. Не так давно Росією був запущений новий трубопровід з пропускною спроможністю 1.6 млн. барелів на день. Він з’єднує російські родовища з азіатськими покупцями через порт Козьміно.

У свою чергу, Saudi Aramco в травні знизила офіційну продажну ціну на всі сорти нафти на $ 3 – $ 5 за барель. Скорочення OSP відбувається вже другий місяць поспіль. Найбільшою мірою ціна була знижена для важких сортів нафти.

Слідом за Aramco ціну на свою продукцію знизили Ірак, Об’єднані Арабські Емірати і Кувейт.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"