+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту закріпились на $ 28.

Ціни на нафту закріпились на $ 28.

В ході азіатської торгової сесії ціни на нафту марки Brent виросли на чутках про те, що Росія і Саудівська Аравія готують подальші скорочення нафтовидобутку. При цьому західно-техаська еталонна суміш WTI дешевшає на тлі зростання комерційних запасів сировини в Сполучених Штатах.

Вартість бареля червневої нафти Brent 17 квітня на 9:00 за Києвом склала $ 28,33 (+ 1,83%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 19,59 (-1,26%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 27,82 і $ 19,87 відповідно.

Москва і Ер-Ріяд заявили, що вони відкриті для подальших скорочень видобутку на додаток до зниження виробництва на 9,7 млн. ​​б/д, погодженим 12 квітня. Вони мають намір «продовжувати пильно стежити за ринком нафти і готові вжити додаткових заходів спільно з ОПЕК + і іншими виробниками, якщо в цьому виникне необхідність», – йдеться в спільній заяві міністра енергетики РФ Олександра Новака і його саудівського колеги принца Абдулазіза бен Салмана. ОПЕК знизила прогноз світового попиту на нафту, оскільки ціни на неї впали більш ніж на 10% з моменту укладення угоди ОПЕК +.

Хоча деякі країни зобов’язалися збільшити закупівлі нафти для своїх стратегічних запасів, аналітики Commerzbank заявили CNBC, що такі закупівлі «дозволять розмістити 23 млн бар., що, як правило, становить величезний додатковий резерв, але в нинішній ситуації цього буде достатньо тільки для того, щоб прибрати з ринку тижневе зростання запасів».

Деякі інвестори скептично поставилися до того, що скорочення ОПЕК + дозволять знизити нинішній надлишок нафти до тих пір, поки ситуація не проясниться. Інші експерти вказали на важливість того факту, що держави, які не входять в ОПЕК, такі як Сполучені Штати, також скорочують видобуток.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"