+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У світі майже не залишилося місць для зберігання нафти.

У світі майже не залишилося місць для зберігання нафти.

Уже через три-чотири тижні в усьому світі стане ніде зберігати нафту. Такий прогноз дав глава одного з найбільших енергетичних трейдерів Gunvor Торбьорн Торнквіст, передає РІА Новини.

На даний момент місця в наземних сховищах і танкерах майже не залишилося. До того ж трейдери активно скуповують нафту на спотовому ринку, оскільки вона коштує менше, ніж за ф’ючерсними контрактами. Така ситуація дозволяє їм отримати додатковий дохід – куплена дешева нафта пізніше перепродується дорожче з відкладеним постачанням.

На думку Торнквіста, якщо загальне скорочення видобутку після операції ОПЕК + зупиниться на рівні 12-13 мільйонів барелів на добу, то переламати тенденцію не вдасться. Глава Gunvor пояснив, що в квітні пропозиція перевищує попит на 25 мільйонів барелів.

Раніше глава Міненерго Росії Олександр Новак вказував, що з урахуванням країн, що не підписали угоду, зниження видобутку складе 15-20 мільйонів барелів. Країни ОПЕК + зобов’язалися прибрати з ринку 9,7 мільйона, плюс Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати і Кувейт готові взяти на себе додаткові зобов’язання на два мільйони барелів. Тим часом в Росії нафтопереробним заводам також незабаром стане ніде зберігати продукцію, і вони будуть змушені орендувати цистерни у залізничних операторів. Зупинити виробництво неможливо з технічних причин.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"