+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укртранснафта» приймає четвертий танкер з нафтою для Білорусі.

«Укртранснафта» приймає четвертий танкер з нафтою для Білорусі.

АТ «Укртранснафта» почало прийом на морському нафтовому терміналі “Південний” четвертого танкера з нафтою для Білорусі в рамках договору з BNK Limited (Великобританія). Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства. Відзначається, що обсяг четвертої танкерного партії становить понад 90 тис. тонн нафти сорту Azeri Light.

«Розвантаження нафти відбувається для її подальшого транспортування з використанням нафтопроводу «Одеса-Броди» і однією з двох гілок магістрального нафтопроводу «Дружба» за маршрутом МНТ «Південний»- ЛВДС «Броди»  – ЛВДС «Мозир», – йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що договір про надання послуг з транспортування нафти в Республіку Білорусь між АТ «Укртранснафта» і BNK Limited (Великобританія), яка є дочірньою компанією ЗАТ «Білоруська нафтова компанія», діє до кінця 2020 року. Раніше в рамках угоди з BNK Limited «Укртранснафта» прийняла три танкера з нафтою на МНТ «Південний» загальним об’ємом близько 260 тис. тонн. Розвантаження першого танкера завершилася 14 березня, другого – 17, а третього – 25 березня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"