+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта торгується в позитиві в очікуванні віртуального саміту ОПЕК +.

Нафта торгується в позитиві в очікуванні віртуального саміту ОПЕК +.

Нафтові котирування виросли в очікуванні того, що найбільші світові виробники погодяться скоротити видобуток на міністерському саміті, який відбудеться сьогодні в режимі відеоконференції.

Вартість бареля червневої нафті Brent 9 квітня на 9:00 за Києвом склала $ 33,45 (+ 1,86%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 25,95 (+ 3,43%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 32,84 і $ 25,09 відповідно.

Очікується, що ця зустріч буде більш успішною, ніж березнева нарада, на якій Росія відмовилася від пропозиції ОПЕК про додаткове скорочення виробництва, що спровокувало цінову війну за частку ринку.

Надії на угоду про скорочення нафтовидобутку на 10-15 млн б/д посилилися після того, як в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Росія готова скоротити видобуток на 1,6 млн б/д, а міністр енергетики Алжиру заявив, що очікує «плідної» зустрічі.

Після зустрічі ОПЕК + міністри енергетики країн «Великої двадцятки» (G20) збираються провести власну відеоконференцію, щоб знайти способи полегшити вплив пандемії COVID-19 на глобальні енергетичні ринки.

Однак з урахуванням того, що ціни на нафту з початку року втратили половину своєї вартості, а експерти прогнозують падіння попиту на 30%, аналітики скептично ставляться до того, наскільки ефективним буде зниження ОПЕК + для стабілізації котирувань. Більш того, з огляду на швидко зростаючі запаси сировини, ринок, ймовірно, буде залитий дешевої нафтою, навіть після того, коли попит на неї почне відновлюватися.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"