+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Американські сенатори намагаються змусити саудитів знизити нафтовидобуток.

Американські сенатори намагаються змусити саудитів знизити нафтовидобуток.

Республіканські сенатори, які висунули законопроект, згідно з яким США демобілізують свою систему оборони і війська, розташовані в Саудівській Аравії, якщо королівство не знизить нафтовидобуток, запланували провести зустріч з саудівськими чиновниками в суботу.

Сенатори Кевін Крамер і Ден Салліван проведуть переговори по телефону з представниками уряду Саудівської Аравії через два дні після зустрічі групи ОПЕК +, на якій Саудівська Аравія і Росія укладуть угоду про обмеження нафтовидобутку (як передбачається). До сих пір обидві держави качали нафту по-максимуму, щоб захопити частку на ринку.

Якщо Саудівська Аравія відмовиться скорочувати нафтовидобування, то, за пропозицією сенаторів, США виведуть свої війська з території країни, а також демобілізують систему Patriot і систему THAAD, які забезпечують безпеку королівства.

Експерти вважають, що якщо ОПЕК + прийде до якої-небудь угоди, то зустріч американських сенаторів з саудитами послужить додатковим заходом для досягнення найкращого взаєморозуміння між сторонами. Якщо ОПЕК + не укладе ніякого договору, то зустріч сенаторів і саудівських чиновників може стати каталізатором для нових переговорів між виробниками нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"