+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на заяві радника Кремля про нову російсько-саудівську угоду.

Нафта дорожчає на заяві радника Кремля про нову російсько-саудівську угоду.

Нафтові ф’ючерси дорожчають в ході азіатських торгів. Драйвером зростання стала заява глави російського фонду прямих інвестицій телеканалу CNBC про те, що РФ і Саудівська Аравія «дуже-дуже близькі» до підписання нової угоди про скорочення виробництва.

Вартість бареля червневої нафти Brent 7 квітня склала $ 34,04 (+ 3,00%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 26,95 (+ 3,34%). Напередодні ціни на еталонні сорти нафти обвалилися приблизно на 8% через перенесення віртуального міністерського саміту альянсу ОПЕК + з 6 на 9 квітня.

«Я думаю, що весь ринок розуміє, що ця угода важлива, і вона принесе більшу стабільність, дуже важливу стабільність на ринок, і ми дуже близькі до її підписання», – заявив Кирило Дмитрієв, який очолює Російський фонд національного добробуту і є впливовим радником Кремля. З 2016 року саме він поряд з міністром енергетики РФ Олександром Новаком сприяв зближенню позицій Москви і Ер-Ріяда і підписання первісної угоди ОПЕК +.

Але навіть незважаючи на те, що, як кажуть, члени альянсу ОПЕК + готуються до віртуальної зустрічі в четвер, інвестори зосереджені на тому, чи зможуть два великих виробника домовитися про скорочення видобутку в умовах різкого падіння попиту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"