+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Оптимізм з саудівсько-російської угоди змінився скептицизмом.

Оптимізм з саудівсько-російської угоди змінився скептицизмом.

Ціни на нафту знижуються в ході ранкових торгів рекордного добового зростання напередодні. Його драйвером стала заява президента США Дональда Трампа про те, що угода по скороченню видобутку між Саудівською Аравією і Росією буде підписана протягом «декількох днів». При цьому Трамп нічого не повідомив про скорочення виробництва в США.

Ф’ючерси на нафту марки Brent 3 квітня на 8:00 за Києвом подешевшали на 3,27%, до $ 28,96/бар. Ф’ючерси на сиру нафту марки WTI подешевшали на 4,46%, до $ 24,19/бар. В ході попередньої сесії світові зразки подорожчали на 21% і 24,7% відповідно.

Сьогоднішнє падіння відображає скептицизм ринку з приводу укладення угоди про припинення цінової війни між Саудівською Аравією і Росією в разі, якщо до неї не приєднаються США. Крім того, не ясно, чи буде такого скорочення досить, щоб збалансувати ринок перед обличчям глибокого економічного спаду, викликаного драконівськими заходами по боротьбі з пандемією COVID-19.

Трамп заявив, що обидві держави можуть скоротити видобуток на 10-15 млн б/д. Це безпрецедентний обсяг, рівний 10-15% світового пропозиції. При цьому Трамп сказав, що не пропонував скоротити нафтовидобуток в США.

Саудівська Аравія заявила 2 квітня про необхідність скликання екстреної наради резидентів і нерезидентів ОПЕК, заявивши, що вона націлена на досягнення справедливої угоди про стабілізацію ринків нафти. Аналітики вважають, що Ер-Ріяд і Москва будуть домагатися приєднання до угоди ОПЕК + інших країн, зокрема США і Канади.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"