+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта швидко дорожчає: Трамп домовляється про перемир’я в саудівсько-російській ціновій війні.

Нафта швидко дорожчає: Трамп домовляється про перемир’я в саудівсько-російській ціновій війні.

Ф’ючерси на сиру нафту різко подорожчали після того, як президент США Дональд Трамп висловив надію, що Саудівська Аравія і Росія незабаром укладуть угоду про припинення цінової війни, а російський президент Володимир Путін закликав знайти рішення для «складних» нафтових ринків.

Вартість бареля червневої нафти Brent 2 квітня на 9:00 за Києвом склала $ 26,81 (+ 8,37%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 21,71 (+ 6,89%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 26,35 і $ 20,48 відповідно.

Трамп заявив, що він недавно розмовляв з лідерами Росії і Саудівської Аравії і прийшов до висновку, що обидві країни підпишуть угоду, яка покладе край їх ціновій війні, протягом «декількох днів».

Трамп також сказав, що зустрінеться з керівниками нафтових компаній, де, як очікується, він обговорить різні варіанти, які можуть допомогти галузі в умовах різкого падіння попиту, оскільки спалах коронавіруса підірвав виробничу активність.

Американський виробник сланцевої нафти Whiting Petroleum Corp., що колись був найбільшим її виробником в Північній Дакоті, в середу став першою публічною жертвою обвалу цін на нафту, і заявив про своє банкрутство.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"