+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь розраховує отримати в квітні 2 млн тон нафти за ціною близько $ 4 за барель.

Білорусь розраховує отримати в квітні 2 млн тон нафти за ціною близько $ 4 за барель.

Білорусь розраховує отримати в квітні 2 млн т російської нафти за ціною близько $ 4 за барель. Про це повідомив прем’єр-міністр Білорусі Сергій Румас, передає агентство БелТА.

«Сьогодні, думаю, « Белнефтехим» закінчить переговори з російськими компаніями про постачання нафти на квітень. Ми розраховуємо отримати 2 млн тон», – поінформував прем’єр. Румас підкреслив, що поставки будуть здійснюватися без премій.

«Жорстка і послідовна установка голови держави про покупку російської нафти без премії в ціні витримується урядом. Результатом цієї позиції є ціна, за якою ми будемо купувати нафту в квітні з Російської Федерації – близько $ 4 за барель», – заявив він.

Прем’єр Білорусі Сергій Румас повідомив, що НПЗ будуть купувати нафту без премії до безмитної ціною. Так, за його словами, російські НПЗ знизять премію з $ 11,7/т до $ 4,7/т, а решту буде нібито компенсувати російський уряд в рамках міжбюджетних розрахунків. У компанії «Роснефть» заявили, що вона готує поставки які начебто раніше і пропонувала з премією $ 5/т, а зам міністра фінансів РФ Олексій Сазанов заявив, що не знайомий з планами по компенсації частини премії російським постачальникам.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"