+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Російські родовища нафти виявилися під загрозою зупинки.

Російські родовища нафти виявилися під загрозою зупинки.

Брак нафтосховищ може привести до зупинки видобутку на радянських родовищах, після чого на них більше не можна буде видобувати нафту, розповів головний стратег Goldman Sachs Джефф Каррі.

Росія потерпає від браку нафтосховищ в країні, через що може виявитися у вкрай важкому становищі, оскільки це може привести до зупинки роботи на старих радянських родовищах, і відновити їх буде неможливо. Таку думку в інтерв’ю телеканалу Bloomberg висловив головний сировинної стратег Goldman Sachs Джефф Каррі.

«Якщо через брак нафтосховищ видобуток доведеться зупинити, самої серйозної шкоди це завдасть родовищам в регіонах Росії, США, Канади і Латинської Америки без виходу до моря. У виграшному становищі будуть нафтові об’єкти, розташовані біля води, в тому числі в Саудівській Аравії, Західній Африці та Північному морі. Старим нафтовим родовищам в РФ загрожує закриття. Якщо зупинити роботу на старих радянських родовищах, відновити їх буде неможливо», – сказав він.

Експерт зазначив, що для того, щоб запобігти такому розвитку ситуації, США, Росія і Саудівська Аравія можуть піти на угоду зі скорочення обсягів видобутку нафти. За його оцінкою, в результаті такої угоди світовий видобуток нафти може скоротитися на 10 млн б/д.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"