+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Рада не надала відстрочку для штрафів за відсутність рівнемірів.

Рада не надала відстрочку для штрафів за відсутність рівнемірів.

Прийнятий Верховною Радою проект закону про забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавіруса не передбачає відстрочку на стягнення штрафів за відсутність рівнемірів на резервуарах нафтобаз. Про це свідчить текст проекту закону № 3275, зареєстрованого 45 народними депутатами 29 березня. Ще 17 березня Верховна Рада прийняла перший законопроект про внесення змін до Податкового кодексу, яким тимчасово з 1 березня по 31 травня звільнила від штрафів за порушення ряду норм податкового законодавства за винятком трьох випадків: порушення вимог до договорів страхування життя; відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі; і порушення правил обліку та обігу палива.

У проекті закону №3275 пропонується розширити цей перелік винятків і додатково уточнити, що тимчасове звільнення від штрафів не поширюється на порушення вимог щодо обладнання акцизних складів рівнемірами.

30 березня Верховна Рада 312-ми голосами прийняла цей проект, після чого він буде направлений на підпис Президенту.

Нагадаємо, що в рамках боротьби з тіньовим ринком палива з 1 квітня 2020 р вступають в силу вимоги по установці рівнемірів на сховища світлих нафтопродуктів і зрідженого газу загальною ємністю до 1000 куб. м. Зміни покликані допомогти ДФС контролювати фактичне пересування палива і зіставляти його з податковою звітністю трейдерів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"