+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Флотилія танкерів йде на Саудівську Аравію.

Флотилія танкерів йде на Саудівську Аравію.

До 50 порожніх танкерів йдуть або знаходяться на підході до Саудівської Аравії, готуючись заправитися найдешевшою нафтою. Таким чином Ер-Ріяд планує привести в дію свій план «помсти» Росії за зрив операції по обмеженню видобутку сировини. Про це пише інформагентство Eadaily.

Фактично, як говорять експерти, світ ще навіть не зіткнувся із справжнім профіцитом видобутку нафти і заповненими повністю сховищами, чому ціна на даний момент вкачалася виключно на негативних очікуваннях і прогнозах, а також через економічні ефекти, викликані коронавірусом. Коли ж після 1 квітня настане реальна ера надвиробництва і війни «всіх проти всіх» і нафтосховища швидко заповняться, може настати реальний колапс.

Пообіцявши залити світ нафтою близькосхідне королівство саме в квітні готується збільшити виробництво майже на 3 мільйони баррелів в добу з одночасним розширенням експорту. Приблизна дата відвантаження – квітень цього року, тобто якраз в строк, коли нафтоналивні судна досягнуть мети.

У повідомленнях прямо вказується, що мета танкерів — порти близькосхідної монархії, а дата вантаження – квітень 2020 року.  Такий поспіх не випадковий, експерти ще два тижні тому запобігали, що не дивлячись на бравурні заяви і небувалий оптимізм, підкріплений валютними резервами, Ер-Ріяд квапиться чинити сильний тиск на Росію вже зараз, намагаючись усадити представників Москви за стіл переговорів якнайскоріше.

До того ж, після того, як нафта подешевшала, різко виросла вартість фрахту танкерів, інколи перевищуючи попередні показники в 8-10 разів залежно від напряму. Аналітики називають це механізмом саморегуляції ринку, який не дає йому скотитися в безодню по одній лише примсі глави якої-небудь держави, хай і крупного постачальника енергоресурсів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"