+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: заходи щодо стимулювання економіки США піднімають світові ринки.

Нафта дорожчає: заходи щодо стимулювання економіки США піднімають світові ринки.

Ціни на нафту виросли третю сесію поспіль. Драйвером стало зростання фінансових ринків в надії на те, що Вашингтон незабаром затвердить дорогий пакет фінансової допомоги, спрямований на пом’якшення економічних наслідків пандемії коронавіруса.

Вартість бареля травневої нафти Brent 25 березня на 8:50 за Києвом склала $ 27,93 (+ 2,87%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 24,91 (+ 3,75%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 27,15 і $ 24,01 відповідно.

Конгрес США 25 березня може проголосувати за пакет антикризових заходів вартістю $ 2 трлн; раніше республіканці і демократи заявили, що вони близькі до угоди. Це посилило оптимізм інвесторів і викликало сплеск котирувань на фондових ринках. Тим не менше, попит на нафтопродукти, особливо авіагас, падає у всьому світі, так як все більше урядів оголошують про національні блокування для стримування поширення коронавіруса, що обмежує зростання цін на нафту.

Ринок також стикається із загрозою збільшення поставок після того, як Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та інші виробники, включаючи Росію, групу, відому як ОПЕК +, не змогли продовжити угоду про скорочення виробництва і підтримки цін після кінця березня. Ціни на нафту впали в цьому місяці приблизно на 45%.

«Скорочення видобутку в рамках ОПЕК + і стабілізація ситуації навколо коронавіруса необхідні для того, щоб підняти ціни на нафту до рівня, що передував їх падінню», – відзначають аналітики з OCBC Bank.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"