+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі посилення заходів з підтримки економіки США.

Нафта дорожчає на тлі посилення заходів з підтримки економіки США.

Ціни на нафту виросли в ході азіатських торгів у надії на те, що в Сполучених Штатах незабаром буде схвалений антикризовий пакет на суму $ 2 трлн. Він спрямований на пом’якшення наслідків пандемії COVID-19. Його реалізація і деяка стабілізація економіки США підтримає попит на нафту, вважають галузеві експерти.

Вартість бареля травневої нафти Brent 24 березня на 8:30 по Києву склала $ 28,15 (+ 4,14%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 24,45 (+ 4,67%). Попередні торги завершилися на рівні $ 27,03 і $ 23,36 відповідно. Федеральний резерв США 23 березня ініціював надзвичайний пакет програм для підтримки американської економіки, яка страждає від обмежень в торгівлі, які, на думку вчених, необхідні для уповільнення пандемії COVID-19.

Очікуваний стимул зіштовхнув долар США вниз, оскільки цей пакет збільшить пропозицію грошей. Індекс долара DXY, який вимірює співвідношення долара і шести основних світових валют, впав на 0,5%. Більш слабкий долар підвищує попит на нафту, оскільки покупці, які використовують інші валюти, будуть платити менше. Проте, загальний прогноз попиту на нафту залишається низьким і таким до тих пір, поки існують обмеження на поїздки і уряди скорочують комерційну діяльність для стримування поширення коронавіруса.

Ціни і норми прибутку для автомобільного та авіаційного палива в усьому світі знаходяться під серйозним тиском через падіння попиту, оскільки країни посилюють блокування і ставлять на прикол літаки авіакомпаній, змушуючи більшу кількість НПЗ скорочувати виробництво і знижувати попит на сиру нафту.

Стурбованість з приводу попиту на нафту також була викликана подвоєнням числа нових випадків коронавіруса в Китаї, найбільшому в світі імпортері нафти, викликаного стрибком числа інфікованих мандрівників, які повертаються додому з-за кордону. Це підвищує ризик передачі інфекції в китайських містах і провінціях, де в останні дні не було нових випадків зараження.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"