+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Багато трейдерів не встигнуть встановити рівнеміри до 1 квітня 2020 року – опитування.

Багато трейдерів не встигнуть встановити рівнеміри до 1 квітня 2020 року – опитування.

Карантин в Європі і Україні зриває план по обладнанню частини нафтобаз і ДПС рівнемірами, необхідними для установки в рамках реформи паливного ринку. Нагадаємо, що в рамках боротьби з тіньовим ринком палива з 1 квітня 2020р вступають в силу вимоги по установці рівнемірів на сховища світлих нафтопродуктів і зрідженого газу. Зміни покликані допомогти ДФС контролювати фактичне пересування палива і зіставляти його з податковою звітністю трейдерів.

Опитані учасники ринку, зокрема, відзначають форс-мажорний характер проблеми: через перехід на карантин в Україні та деяких країнах Європи були зірвані терміни закупівлі, сертифікації та встановлення обладнання.

«Практично все обладнання українські компанії замовляли за кордоном, поставки через велику кількость заявок постійно затягувалися. Те обладнання, що вже в країні, зараз проходить сертифікацію, все це ще більше ускладнюється в умовах карантину», – говорить глава однієї з компаній, не всі об’єкти якої виявилися готові до вступу в силу вимоги по рівнемірам. За його оцінками, близько 40% операторів знаходяться в подібній ситуації і не готові до вступу в силу змін з 1 квітня. Також трейдери відзначають проблеми з реєстрацією рівнемірів і їх підключенням до єдиної бази даних Державної податкової служби.

Трейдери також звертають увагу на низький ступінь опрацювання програмного забезпечення, яке пропонується для передачі даних на сервер ДФС. «Софт дуже сирий, з ним постійно виникають різні неполадки навіть в тестовому режимі. Коли необхідно буде по п’ять звітів в день відправляти з кожної заправки, все, очевидно, ляже», – прогнозує директор регіональної нафтотрейдингової компанії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"