+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Росія повністю підтримала пропозиції Білорусі щодо поставок нафти – Лукашенко.

Росія повністю підтримала пропозиції Білорусі щодо поставок нафти – Лукашенко.

Російська сторона повністю підтримала пропозиції Білорусі щодо поставок нафти. Про це Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив 21 березня, заслуховуючи доповідь з питань роботи білоруських нафтопереробних підприємств, передає державне інформагентство БелТА.

«Я доручав, щоб розглянули нові пропозиції Російської Федерації щодо поставок вуглеводневої сировини. Вони надійшли від росіян три дні тому. Я так розумію, росіяни повністю пішли на наші пропозиції щодо постачання нафти? » – запитав Олександр Лукашенко.

Глава Адміністрації білоруського президента Ігор Сергієнко підтвердив це і повідомив, що пропозиції Росії були розглянуті на засіданні робочої групи. За словами Президента, на нараді буде розглянуто комплекс питань, що стосуються покупки сировини, завантаження нафтопереробних підприємств, задоволення попиту на нафтопродукти всередині країни і експортних поставок.

Глава «Белнефтехима» Андрій Рибаков після наради заявив журналістам, що на нараді «обговорювалися як різні пропозиції від постачальників з Російської Федерації, так і продовження роботи щодо поставок з альтернативних джерел». На питання, які саме білоруські пропозиції погодила Росія, голова «Белнефтехима» відповів ухильно: «Найближчим часом, коли сформуємо пакет пропозицій з усіх джерел, тоді вже можна буде говорити про остаточне ціноутворення».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"