+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Мозирський НПЗ почав переробку азербайджанської нафти, що надійшла по нафтопроводах Одеса-Броди і Броди-Мозир.

Мозирський НПЗ почав переробку азербайджанської нафти, що надійшла по нафтопроводах Одеса-Броди і Броди-Мозир.

Мозирський НПЗ почав переробку нафти з Азербайджану, яка була прокачана з порту Одеси нафтопроводами “Одеса-Броди” і “Броди-Мозир”, повідомив агентству “Інтерфакс-Захід” прес-секретар концерну “Белнефтехим” Олександр Тищенко. “Нафта з першого танкера в Одесі надійшла по нафтопроводу на Мозирський НПЗ. Завод приступив до її переробки”, – сказав Тищенко.

Як повідомлялося, Socar Trading (дочірня структура ДНКАР) в березні поставить для Білорусії три партії нафти загальним обсягом близько 250 тис. тонн через порт Одеси і нафтопровід “Одеса-Броди”. 12 березня в одеський порт з Джейхану прибув танкер з 90 тис. тонн азербайджанської нафти Azeri Light, 15 березня – 80 тис. тонн Urals з Новоросійська, очікується ще 80 тис. тонн нафти сорту Azeri Light з Супси.

Прем’єр-міністр Білорусі Сергій Румас після переговорів 11 березня в Москві з прем’єр-міністром РФ Михайлом Мішустін заявив, що республіка буде щомісяця купувати не менше двох танкерів нафти з альтернативних РФ джерел навіть у разі досягнення домовленостей з великими російськими НК про відновлення поставок, які відсутні з початку цього року через розбіжності в ціні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"