+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Цінова війна: Саудівська Аравія нарощує експорт нафти в США.

Цінова війна: Саудівська Аравія нарощує експорт нафти в США.

Національна судноплавна компанія Саудівської Аравії Bahri попередньо зафрахтувала до 19 супертанкерів. Шість з них повинні будуть доставити в Сполучені Штати близько 12 млн бар. саудівської нафти. Ер-Ріяд нарощує експорт сировини в умовах цінової війни з Росією, передає Reuters.

Державний нафтовий гігант Saudi Aramco 10 березня заявив, що в квітні збільшить поставки нафти до рекордних 12,3 млн бар./добу, що на 300 тис. б/д перевищує максимальну виробничу потужність Aramco на даний момент. Зусилля Bahri з бронювання танкерів привели до зростання активності на судноплавному ринку протягом останніх двох днів, повідомляють галузеві джерела. Це сприяло зростанню ставок фрахту супертанкерів класу VLCC.

Поставки саудівської нафти в Сполучені Штати можуть показати різке збільшення в порівнянні з попередніми роками, коли королівство знизило нафтовидобуток в союзі з іншими провідними виробниками з тим, щоб підтримати світові ціни. У той же період США збільшили власне виробництво нафти, в першу чергу, сланцевої, до рекордних рівнів.

7 березня Саудівська Аравія знизила ціни на свою нафту для споживачів у всьому світі після того, як днем ​​раніше ОПЕК не вдалося домовитися з Росією про додаткове скорочення нафтовидобутку з тим, щоб підтримати світові ціни, уражені падінням попиту на тлі коронавірусной пандемії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"