+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: трейдери розраховують на скорочення видобутку в США.

Нафта дорожчає: трейдери розраховують на скорочення видобутку в США.

Ціни на нафту ростуть другий день в надії, що американські нафтові компанії скоротять обсяги виробництва. Зростання цін було обмежене зростаючими сумнівами в ефективності стимулюючого пакета Вашингтона, призначеного для боротьби з коронавірусом, який продовжує поширюватися по всьому світу.

Вартість бареля травневої нафти Brent 11 березня на 9:00 за Києвом склала $ 37,76 (+ 1,42%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по $ 34,70 (+ 0,99%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 37,22 і $ 34,56 відповідно. Нафта відіграла майже половину рекордного падіння цін 9 березня, викликаного зіткненням двох нафтових гігантів: Саудівської Аравії і Росії.

Американські виробники сланцевої нафти, включаючи Occidental Petroleum, здійснили додаткове скорочення витрат, яке може привести до зниження видобутку після того, як на початку тижня ціни на нафту впали до найнижчого рівня за більш ніж три роки.

Нафтові і фондові ринки продемонстрували впевнений стрибок у вівторок після обвалу попереднього дня на тлі ознак скоординованих дій найбільших держав щодо пом’якшення економічних наслідків епідемії. Але зростаючий скептицизм з приводу ефективності пакету заходів, запропонованого Вашингтоном, зменшив оберти попереднього ралі в азіатських акціях.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"