+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

П’ять неназваних російських компаній почали поставки нафти в Білорусь.

П’ять неназваних російських компаній почали поставки нафти в Білорусь.

П’ять невеликих російських компаній почали поставки нафти в Білорусь, повідомляє ngv з посиланням на РІА «Новости» і заяву прес-секретаря білоруського державного концерну «Белнефтехим» Олександра Тищенка. Раніше керівник концерну Андрій Рибаков заявив, що Мінськ планує розширити співпрацю з невеликими російськими підприємствами, щоб створити конкурентне середовище для поставок сировини. За його словами, сукупний обсяг експорту сировини складе близько 200 тис. тон. Тищенко уточнив, що поставки здійснюються за ціною без премії, як того і хотіла білоруська сторона. Назви компаній він озвучувати не став.

В даний час обидва білоруських НПЗ працюють із завантаженням в 50%. Це пов’язано з тим, що Москва і Мінськ досі не можуть домовитися про ціни на нафту. Зокрема, Білорусь не влаштовує розмір премій російським нафтовим компаніям в умовах реалізації податкового маневрування.

Мінськ продовжує переговори з Москвою, а також шукає альтернативних постачальників сировини. Так, в п’ятницю повідомлялося про відвантаження до Білорусі першої партії нафти з Азербайджану. Крім того, держсекретар Майк Помпео заявляв про готовність американських компаній забезпечити Білорусь нафтою «на сто відсотків і за конкурентною ціною».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"