+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Пропозиція ДП в опті різко скоротилося.

Пропозиція ДП в опті різко скоротилося.

Зниження поставок дизельного палива з традиційних джерел призвело до обмеження пропозиції на основних базисах оптової торгівлі в північній і східній частині країни. Зокрема, дрібнооптові продажу з нафтобаз в Коростені (Житомирська обл.) 4 березня практично зупинилися.

Останній випадок, коли оператори нафтобаз в Коростені синхронно не виходили на ринок, був зафіксований в жовтні 2019 року під час осінньої паливної кризи.

Обмежено пропозицію і в Куп’янську (Харківська обл.), де реалізується переважно ресурс компанії «Лукойл». За словами трейдерів, на початку березня ж/д – поставки з Росії були помітно знижені, а відновлення відвантажень в колишніх обсягах очікується тільки з наступного тижня.

Кременчуцький НПЗ 4 березня також обмежив відвантаження дизпалива і паралельно підвищив ціну. «Передбачені договорами мінімальні обсяги завод відвантажує, але все що понад – можна взяти тільки разом з бензином», – пояснює один з контрагентів «Укртатнафти» на умовах анонімності. До того ж 4 березня завод підняв ціни великих оптових партій, за словами різних трейдерів, на 300-500 грн/т.

З трубопровідного терміналу в Новоград-Волинському (Житомирська обл.) відвантаження йдуть без обмежень, але, за словами трейдерів, є пропозиція тільки «дорогого» лютневого ресурсу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"