+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ситуація з поставками дизпалива в березні до кінця не ясна.

Ситуація з поставками дизпалива в березні до кінця не ясна.

Зниження поставок з Білорусі та збільшена потреба в паливі в зв’язку з теплою погодою роблять наповнення ринку дизельним паливом в майбутньому березні складним завданням. З іншого боку, падіння цін і попиту на світовому ринку можуть виступити амортизатором можливого підвищення оптових цін. Про це пишуть Сергій Куюн та Віталій Крижевський в статті «Март на шпагаті» на enkorr. Прогнозна потреба ринку на березень 2020 року складе до 600 тис. тон. Це оціночно на 130 тис. тон більше, ніж за оперативними даними, буде поставлено на ринок в лютому 2020 року.

«Росія, Білорусь і українські НПЗ забезпечать близько 355 тис. тон, для покриття балансу необхідно ще 245 тис. тон», – зазначають автори статті. Ще 55 тис. тон може відвантажити в Україну Orlen з Мажейкяйського НПЗ (Литва), і для покриття балансу буде потрібно ще 190 тис. тон. «Приват» готується прийняти два танкери по 30 тис. тон, перший з яких вже розвантажується в Одесі. У «Південному» чекають «тридцятки» для Wexler Group, до Миколаєва стільки ж Coral везе для «Трейд Коммодити». В результаті під питанням залишається 70 тис. тон або більше 10% від прогнозного балансу », – йдеться в матеріалі. Є на ринку і резерв на самий крайній випадок: мова про близько 50-60 тис. тон запасів, до того ж як в портах, так і в Новограді-Волинському, – які були завезені в січні і зафіксовані за високими цінами.

«У будь-якому випадку, ситуація виглядає вкрай слизькою і в березні ринок може пройти по краю», – йдеться в статті. «Є і ще один нюанс, який дозволяє говорити про високі ціни в березні. Учасники ринку не виключають, що БНК запропонує вважати березневі обсяги за вищими січневим і лютневими котируваннями, адже ринок об’єктивно свої ресурси не вивантажив. А між тим, середні по січню котирування було щонайменше на $ 60/т вище лютневої », – зазначають автори статті. При цьому ефект підвищення премій на «трубопровідний» ресурс і вивантаження білоруськими НПЗ «дорогих» січневих обсягів буде замортизований загальним зниженням світових цін, яке відбувається на тлі епідемії коронавіруса.

Малоймовірним, на думку авторів, є збільшення роздрібних цін. «Маржі радують власників АЗС, поставки забезпечені терм-контрактами, які дешевшають разом із зовнішнім ринком. Тому можливий ажіотаж великі мережі навряд чи підтримають. Нових зустрічей з прем’єром і президентом з цінових питань ніхто не хоче», – йдеться в статті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"