+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає напередодні саміту ОПЕК + і готовності РФ до скорочення видобутку.

Нафта дорожчає напередодні саміту ОПЕК + і готовності РФ до скорочення видобутку.

Ціни на нафту в ході азіатських торгів виросли напередодні довгоочікуваної зустрічі ОПЕК +, яка відбудеться 5-6 березня в столиці Австрії. Підтримку цінам надали чутки про те, що Москва готова на додаткове скорочення нафтовидобутку для стабілізації ринку.

Вартість бареля травневої нафти Brent 2 березня на 9:10 за Києвом склала $ 51,26 (+ 3,20%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по $ 45,98 (+ 2,73%). Попередні торги по стандартам закрилися на рівні $ 51,73 і $ 47,09 відповідно. Напередодні ціни на сиру нафту впали на тлі обвалу фондових ринків на 16%, що стало найбільшим тижневим падінням з 2008 року.

Сьогоднішнім драйвером зростання стали надії ринку на міністерський саміт ОПЕК і союзників картелю – групи, відомої, як ОПЕК +. У четвер, 5 лютого відбудеться закрите засідання ОПЕК, 6 лютого до нього приєднаються партнери організації, включаючи Росію. Основною інтригою саміту буде готовність або неготовність Москви погодитися на додаткове скорочення нафтовидобутку.

Надії на те, що група ОПЕК + збільшить скорочення виробництва, підтримали сьогодні ціни на нафту – 1 березня президент РФ Володимир Путін заявив, що Москва готова співпрацювати з картелем для підтримки світового ринку нафти. Ціни були також підтримані заявою голови Федеральної резервної системи Джея Пауелла про те, що Центробанк США уважно стежить за розвитком глобальної вірусної кризи і буде використовувати «відповідні інструменти» для підтримки американської економіки.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"