+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Криворізькому депутату спалили машину через боротьбу з нелегальними АЗС.

Криворізькому депутату спалили машину через боротьбу з нелегальними АЗС.

Депутат Криворізької міськради Антон Петрухін пов’язує підпал власного автомобіля з його активною боротьбою з нелегальними АЗС на території міста. Про це депутат заявив на прес-конференції, повідомляє місцеве видання 0564.ua.

24 лютого депутату міськради підпалили автомобіль. Камери відеоспостереження зафіксували злочинців. Їх було троє – двоє облили невідомою рідиною машину, а третій підпалив її. За словами Петрухіна, питання виробництва нелегального палива і його збуту в Кривому Розі він почав піднімати ще з липня минулого року. Він особисто бував на нелегальних заправках, писав про них, звертався в правоохоронні органи.

«Але правоохоронці діяли дуже «мляво». Так як всі ми розуміємо, що таке підприємство, такий завод не почав працювати вчора або рік тому. Він працює багато років і про це відомо всім правоохоронним органам, відомо чиновникам і, тим не менш, жодних заходів не було прийнято», – зазначив він.

Петрухін передбачає, що всі розраховували, що він про все забуде і скоро це все владнається. Але депутат продовжував писати звернення і кримінальну справу було порушено.

«10 лютого було оголошено обласною прокуратурою про те, що проведені обшуки на нелегальному заводі, який розташований по вул. Домнобудівельна, 14/1. Обладнання не могли тоді заарештувати, тому що не було рішення суду. Далі поліція звернулася до суду для отримання дозволу на арешт майна, яке було опечатано. Минулого тижня, в середу (19 лютого), був розгляд даного клопотання і суддя Центрально-Міського райсуду Роман Кузнєцов відмовив в арешті», – нарікає депутат.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"