+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укртатнафта» не може гарантувати стабільність цін на ринку – експерт.

«Укртатнафта» не може гарантувати стабільність цін на ринку – експерт.

ПАТ «Укртатнафта» навіть у разі повного завантаження Кременчуцького НПЗ не зможе забезпечити більше 20% внутрішнього споживання дизельного палива і близько 10% скрапленого газу і тому фізично не здатна гарантувати стабільність цін у разі введення мита і припинення російських поставок. Про це повідомив директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн на сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні у заводу 10% ринку дизельного пального і 5% ринку зрідженого газу. Сам завод каже, що його гранична потужність на сьогодні 5 млн т, тобто він зможе наростити виробництво вдвічі. І тоді займе 20% ринку ДП і 10% – зрідженого газу (для виходу на нові обсяги знадобиться кілька місяців). Питання: як в такому випадку «Укртатнафта» може гарантувати стабільність цін у постачальників інших 80% і 90% поставок? », – відреагував Сергій Куюн на прес-реліз «Укртатнафти».

За його оцінками, в разі введення мита на російські поставки імпорт з цього напряму з високою часткою ймовірності зупиниться, що призведе до паніки і непрогнозованого зростання цін.

«За пару місяців можна перебудуватися на нові рейки, але ціни залишаться високими, а ринок буде здригатися при кожному «чих» в Білорусі або в «Міленіумі» (офіс топ-менеджменту групи «Приват», – ek.). Ситуація ускладнюється тим, що Білорусь поки не уклала контракти на поставку нафти в 2020 році і розраховувати на цей напрямок зараз не варто. За посівну взагалі промовчу», – зазначив директор «А-95».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"