+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ситуація на ринку нафти дуже невизначена і змінюється дуже швидко.

Ситуація на ринку нафти дуже невизначена і змінюється дуже швидко.

На світових ринках нафти склалася досить невизначена ситуація, і вона змінюється дуже швидко, заявив 20 лютого міністр енергетики РФ Олександр Новак. Він утримався від коментарів на тему, чи підтримає Росія більш глибокі скорочення нафтовидобутку, рекомендовані Об’єднаним технічним комітетом групи ОПЕК + (JTC).

«Загальна позиція виробників нафти полягає в тому, що проводити нараду ОПЕК + достроково недоцільно, – додав міністр. – Виробники нафти повинні зустрітися на початку березня, як планувалося спочатку».

В свою чергу Саудівська Аравія подала чіткий сигнал з приводу своєї стурбованості впливом коронавіруса Covin-19 на нафтові ринки. Міністр енергетики королівства порівняв ситуацію, що склалася з пожежею в будинку, який має гасити команда пожежників, передає worldoil.

У своєму коментарі щодо впливу вірусної кризи в Китаї на галузь, міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бін Салман порівняв ситуацію на ринку з пожежею в будинку і заявив: «Ви можете або гасити його садовим шлангом, ризикуючи втратити будівлю, або викликати пожежну команду».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"