+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК підтвердила зустріч міністрів ОПЕК + 5-6 березня.

ОПЕК підтвердила зустріч міністрів ОПЕК + 5-6 березня.

Секретаріат ОПЕК розіслав країнам, які беруть участь в угоді про скорочення видобутку ОПЕК +, офіційне запрошення на проведення міністерської зустрічі 5-6 березня 2020 року, повідомили ТАСС джерела в делегаціях.

Позачергове засідання міністрів і було заплановано спочатку на ці числа, таке рішення було прийнято ще в грудні 2019 року. Невизначеність в плани внесла епідемія коронавіруса в Китаї, яка налякала можливим падінням попиту на нафту через скорочення турпотоків і авіаперевезень. На цьому тлі ОПЕК на початку лютого скликав екстрене засідання Техкомітету, на якому експерти від країн учасниць винесли рекомендацію додатково скоротити до поточної квотою ще 600 тис. барелів на добу і довести квоту до 2,3 млн барелів на добу.

До того ж Саудівська Аравія наполягала на перенесенні зустрічі на лютий. З цією пропозицією не погодилась Росія, найбільший учасник угоди, взявши тайм-аут на внутрішні консультації. Саме через розбіжності російської та саудівської сторін дата зустрічі і залишалася під питанням.

Очікується, що перед міністерської зустріччю пройде спочатку засідання Техкомітету ОПЕК +, на якому експерти ще раз оцінять ринок. Потім їх доповідь вивчить міністерський моніторинговий комітет ОПЕК +, його роботою керують Росія і Саудівська Аравія. Нарешті, вже на підставі його рекомендації міністри ОПЕК + винесуть рішення 5 і 6 березня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"