+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Аграрії побоюються подорожчання палива через бажання українських НПЗ обмежити імпорт – Agravery.

Аграрії побоюються подорожчання палива через бажання українських НПЗ обмежити імпорт – Agravery.

Новий сезон для аграріїв може початися з росту цін на паливо, якщо Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі задовольнить скаргу українських НПЗ, в якій вони просять обмежити імпорт дизпалива і автогазу з Росії шляхом введення мита. Про це в матеріалі «Підтримаємо національну нафтопереробку? Як можуть змінитися ціни на дизель напередодні посівної» пише головний редактор Agravery Наталія Гузенко.

«Це буде потужний удар по сільгоспвиробникам – паливо і так дороге, а то буде ще дорожче. І в підсумку платити за це буде споживач», – цитує видання голову фермерського господарства «Ляшенко» Олександра Ляшенко.

У статті наголошується, що якщо посівну частину, навіть в разі подорожчання палива, аграрії зможуть перенести без значних втрат – багато хто заздалегідь вже закупили паливо, то весь сезон може стати проблемним, адже значні витрати ДП триватимуть до кінця вивезення врожаю з полів.

Аграрії вважають, що з введенням мита на російське паливо повториться сценарій з добривами, коли після введення обмежувального мита на них, ціни на внутрішньому ринку України зросли на 10-50%.

У той же час автори скарги стверджують, що введення мита нібито не призведе до дефіциту і зростання цін. «Всі великі покупці вже уклали річні контракти, тому як мінімум до кінця року ціни за формульними контрактами великих мереж, великих трейдерів зафіксовані. А якщо хтось захоче маніпулювати і заробляти додаткові гроші, то цим має займатися Антимонопольний комітет », – наводяться в статті слова директора з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» Сергія Федоренка.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"