+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі відновлення ринків.

Нафта дорожчає на тлі відновлення ринків.

Ціни на нафту виросли більш ніж на 1% в ході ранкових торгів у зв’язку з ралі на фондових ринках. Проте, інвестори як і раніше побоюються наслідків коронавіруса, через який на даний момент померло більше 1000 чоловік в Китаї. Вартість бареля квітневої нафти Brent 11 лютого на 8:55 за Києвом склала $ 54,09 (+ 1,54%). Барель березневої нафти WTI торгувався по $ 50,23 (+ 1,33%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 53,27 і $ 49,57 відповідно.

«Широкий позитивний настрій на ринках Азії, схоже, підвищив ціни на сиру нафту, – сказала Reuters Маргарет Янг, ринковий аналітик CMC Markets. – Відновлення буде слабким і може бути недовгим, тому що попит на енергію в Китаї, ймовірно, залишиться слабким в найближчому майбутньому через вплив вірусу. ОПЕК + і Росії потрібно буде розробити узгоджений план по скороченню видобутку, щоб підтримати ціни на нафту». Національна комісія охорони здоров’я КНР заявила, що кількість летальних випадків від коронавіруса на материковому Китаї досягло 1016, а випадків захворювання перевищило 42,6 тис.

Вірус також зафіксовано більш ніж в 20 інших країнах, причому глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) попередив у понеділок, що випадки за межами Китаю можуть виявитися «іскрою, яка може призвести до великої пожежі». Трейдери як і раніше стурбовані тим, що падіння попиту на нафту в Китаї може виявитися ще більш значним, якщо коронавірус не вдасться стримати. Китайські державні нафтопереробні заводи вже заявили, що через вірусну кризу в лютому вони скоротять переробку на 940 тис. б/д.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) і її союзники, група, відома як ОПЕК +, що включає в себе Росію, запропонували додаткові скорочення минулого тижня. Але Москва 7 лютого заявила, що їй потрібно більше часу, щоб вирішити, чи приєднуватися до будь-яких подальших скорочень видобутку. Спалах коронавіруса може знизити темпи економічного зростання в Китаї протягом всього 2020 року на 1 процентний пункт, йдеться в повідомленні китайського урядового аналітичного центру Національного інституту фінансів і розвитку.

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"