+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Президент Зеленський доручив припинити роботу незаконних міні-НПЗ.

Президент Володимир Зеленський доручив правоохоронним органам припинити роботу незаконних міні-НПЗ, повідомляє прес-служба Офісу президента за підсумком його зустрічі з учасниками паливного ринку.

Глава Служби безпеки України Іван Баканов повідомив, що відомство на даний момент веде роботу по 10 міні-НПЗ, які працюють поза правовим полем. Він визнав, що більшість відомих СБУ міні-НПЗ формально працюють законно, але в дійсності ухиляються від сплати акцизного податку, оформляючи вироблений ними бензин і дизпаливо під виглядом різних сумішей вуглеводневої сировини.

На нараді в Офісі президента також обговорювалися попередні результати боротьби з нелегальними АЗС, розпочатої в кінці грудня 2019 року після попередньої наради Президента з учасниками ринку. «Закрили близько 800 незаконних заправок, це непоганий початок», – прокоментував глава держави.

Також Володимир Зеленський подякував учасникам ринку, що вони відгукнулися на його заклик знизити роздрібні ціни палива. «Мені здається, що люди це дуже правильно сприйняли і вдячні. Дійсно, є зниження цін. Середня ціна на бензин А-95 в Україні становить 1,06 дол/л », – зазначив Зеленський.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"