+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі оптимізму з приводу прогресу в боротьбі з коронавірусом.

Нафта дорожчає на тлі оптимізму з приводу прогресу в боротьбі з коронавірусом.

Нафтові ф’ючерси дорожчають другий день поспіль на тлі оптимізму інвесторів з приводу непідтверджених повідомлень про прогрес в боротьбі зі спалахом коронавіруса в Китаї. Вартість бареля квітневої нафти Brent 6 лютого на 9:00 за Києвом становила $56,20 (+ 1,66%). Барель березневої нафти WTI торгувався по $51,80 (+ 2,07%). Ціни на нафту впали більш ніж на 20% з моменту досягнення максимуму 8 січня через побоювання з приводу падіння попиту на нафту і нафтопродукти, викликаних спалахом вірусу і ознаками надлишкової пропозиції.

В останні два дні сировинні, фондові та інші ринки були підтримані неофіційними повідомленнями про можливий прогрес у виробництві ліків для лікування коронавіруса, який зупинив транспорт і обмежив промислову діяльність в Китаї. Однак Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) називає такі повідомлення перебільшеними. Ще 73 людини на материковій частині Китаю померло 5 лютого від коронавіруса, а загальне число інфікованих досягла 28 018 осіб.

Ланцюжок поставок сировинних товарів в Китаї був порушений у зв’язку з тим, що короткострокові продажі сирої нафти разом із зрідженим природним газом на цьому тижні впали майже до нуля. У США комерційні запаси сирої нафти виросли на 3,4 млн бар. При цьому запаси бензину і дизельного палива впали більше, ніж очікувалося, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"