+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + думає про скорочення нафтовидобутку через коронавірус.

ОПЕК + думає про скорочення нафтовидобутку через коронавірус.

Організація країн – експортерів нафти (ОПЕК) і її союзники обговорюють «додаткове скорочення» видобутку нафти у зв’язку з падінням цін на неї через спалах коронавіруса в Китаї, повідомляє Financial Times з посиланням на високопоставленого представника картелю. На початку грудня учасники ОПЕК + домовилися знизити сукупний середньодобовий видобуток ще на 503 000 барелів – всього на 1,7 млн ​​барелів у порівнянні з рівнем жовтня 2018р. Нові квоти будуть діяти до квітня 2020р. Вони покликані допомогти запобігти надлишок пропозиції і підтримати ціни на нафту.

Але через те що почалася в кінці грудня епідемії коронавіруса Китай закрив деякі міста на карантин, ввів обмеження на використання транспорту всередині країни і заборонив продажу групових турів за кордон. Ціни на нафту почали падати через побоювання, що це вдарить по попиту на неї. За останній тиждень барель Brent подешевшав більш ніж на 8%, і в понеділок, 27 січня, його вартість опустилася нижче $60.

Учасники угоди ОПЕК + «готові зробити все, що буде потрібно», і пильно спостерігають за ситуацією на ринку, стверджує джерело FT. За його словами, один з варіантів – продовжити діючу угоду до кінця року, інший – сильніше скоротити видобуток. Але дискусії поки носять попередній характер, ніякого рішення не прийнято.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"