+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Аграрії лобіюють скасування ліцензій на зберігання палива в резервуарах до 70 тонн.

Аграрії домагаються скасування зобов’язання отримувати ліцензії на зберігання палива в резервуарах ємністю до 70 тонн. Відповідна позиція викладена в депутатському запиті співвласника однієї з аграрних компаній Олександра Гереги до прем’єр-міністра Олексія Гончарука від 17 січня.

«Прошу вашого доручення Міністерству економіки додатково вивчити проблему, сконцентрувавши увагу на можливості визначення на законодавчому рівні мінімального обсягу палива, зберігання якого для власних потреб вимагало б отримання ліцензії», – йдеться в депутатському запиті.

А.Герега посилається на звернення Хмельницької облради від 20 грудня, в якому місцеві депутати попросили уряд визначити на законодавчому рівні такий мінімальний обсяг на рівні 70 тонн. Відзначимо, що депутат Герега був обраний до парламенту за мажоритарним округом у Хмельницькій області.

Депутат також просить уряд розробити «гнучку систему штрафів» за зберігання палива в неліцензованих складах. При цьому конкретні пропозиції з цього приводу в запиті не викладені. Нагадаємо, що до 31 березня 2020р діє відстрочка на стягнення штрафів за відсутність ліцензії на зберігання палива. Розмір штрафу становить 500 тис. грн.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"