+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укртранснафта» повністю витіснила нафту з підвищеним вмістом хлорорганіки.

«Укртранснафта» повністю витіснила нафту з підвищеним вмістом хлорорганіки.

18 січня 2020р АТ «Укртранснафта» завершило витіснення російської нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук з української ділянки нафтопроводу «Дружба» на словацько-українському кордоні, а 21 січня – з пунктом здачі нафти «Будковце» (Словаччина). Про це повідомили в компанії.Під час витіснення російської нафти з підвищеним вмістом хлоридів «Укртранснафта» щодня разом з міжнародною Сюрвейерскою компанією SGS перевіряла якість нафти, що надходить з РФ, і не фіксувала повторних випадків надходження забрудненої сировини.

При цьому з моменту потрапляння до нафтопроводу «Дружба» неякісної російської нафти його оператори вдосконалили системи контролю якості сировини, щоб убезпечити себе від можливого повторення подібних випадків у майбутньому. Зокрема, зі свого боку «Укртранснафта» повністю реалізувала функцію взаємодії з білоруською, словацькою та угорською сторонами і в автоматичному режимі отримує інформацію з вузлів обліку нафти і її якісні параметри. Крім цього, «Укртранснафта» облаштувала на ЛВДС «Броди» спеціалізовану лабораторію міжнародного зразка, обладнання якої, зокрема, дозволяє оперативно визначати концентрацію хлорорганіки в нафті.

Протягом всього періоду витіснення неякісної російської нафти з української ділянки нафтопроводу «Дружба» ВАТ «Транснефть» резервувала виробничі потужності «Укртранснафти» і сплатила за надання цієї послуги з травня 2019р по січень 2020р 4 млн 336,2 тис. євро компенсації.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"