+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Трамп поставив на паузу закон проти ОПЕК.

Трамп поставив на паузу закон проти ОПЕК.

Зусилля США щодо обмеження впливу ОПЕК на світових ринках нафти стають все менш активними через те, що адміністрація президента Дональда Трампа зайняла вичікувальну позицію за цінами на енергоресурси. Про це передає finanz.ru з посиланням на Bloomberg.

Хоча прихильники законопроекту, що передбачає можливість прийняття США антимонопольних заходів проти ОПЕК, думали, що знайдуть підтримку з боку Трампа, зараз Білий дім вважає, що вплив ОПЕК слабшає і гострої потреби в таких діях немає, повідомив на умовах анонімності один чиновник. І такий підхід навряд чи зміниться в відсутність різкого і затяжного стрибка цін. І все ж законопроект можуть реанімувати пізніше в цьому році, якщо ціни на бензин продовжать рости з наближенням виборів у листопаді.

«У майбутньому якщо різке зростання цін на нафту буде позначатися на споживачах, законопроект може моментально спливти», – каже Леслі Хейворд з Rapidan Energy Group.

«У майбутньому якщо різке зростання цін на нафту буде позначатися на споживачах, законопроект може моментально спливти», – каже Леслі Хейворд з Rapidan Energy Group. Документ покликаний наділити американські суди повноваженнями розглядати антимонопольні позови на адресу країн-учасниць ОПЕК та інших держав, що беруть участь в картельних змовах на нафтовому ринку. NOPEC вносить поправки в акт Шермана – антимонопольний закон США. Згідно з документом, незаконними визнаються будь-які спільні дії урядів інших держав, спрямовані на обмеження видобутку нафти і встановлення цін на неї.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"