+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь закупила 80 тис. т норвезької нафти.

Білорусь закупила 80 тис. т норвезької нафти.

«Білоруська нафтова компанія» (БНК) купила партію норвезької нафти Johan Sverdrup в обсязі 80 тис. тонн з поставкою в литовський порт Клайпеда, повідомили агентству «Інтерфакс-Захід» в прес-службі концерну «Білнафтохім».

«Для новополоцького НПЗ «Нафтан» закуплена партія норвезької нафти в обсязі 80 тис. тонн, поставка через порт Клайпеда 22 січня», – передає агентство слова представника держконцерну. За його даними, угоду уклала БНК. Як повідомлялося, Білорусь напередодні Нового року не змогла домовитися з російськими нафтовими компаніями про умови поставки нафти з 1 січня 2020 року.

У зв’язку з практичною відсутністю поставок нафти з РФ на білоруські НПЗ з 1 січня 2020 року Білорусь призупинила експорт нафтопродуктів і нафти, яка видобувається на території республіки. Поки білоруські НПЗ працюють з мінімальним завантаженням, забезпечуючи паливом тільки внутрішній ринок. Зокрема, за перші 10 днів січня поставки білоруського ДП в Україні скоротилися на 20%.

Поставки нафти не здійснюються через відсутність контрактів з російськими компаніями, оскільки Білорусь вважає недоцільною сплату премії постачальникам в умовах подорожчання російської сировини в зв’язку з реалізацією податкового маневру.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"