+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Вплив торгівельної угоди США і КНР на вартість нафти буде обмеженим, – МЕА.

Вплив торгівельної угоди США і КНР на вартість нафти буде обмеженим, – МЕА.

Ціни на нафту виросли після того, як Сполучені Штати і Китай підписали довгоочікувану першу фазу торгівельної угоди. Це принесло деяке полегшення ринкам, однак зростання цін було обмеженим прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), згідно з яким видобуток нафти перевищить попит.

В рамках першої фази торгової угоди між двома найбільшими економіками світу Китай зобов’язався протягом двох років закупити в США нафту, зріджений природний газ та інші енергоносії на суму понад $50 млрд. Трейдери та аналітики кажуть, що Пекін спробує виконати це завдання, тому зростання видобутку нафти в країні, швидше за все, буде обмеженим. Аналітики відзначають, що ціни на нафту повертаються до звичного діапазону торгівлі, оскільки загроза конфлікту між Іраном і США зменшилася.

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) написало в своїй аналітичній записці, що збільшення видобутку нафти в країнах, що не входять в ОПЕК, поряд з великою кількістю світових запасів допоможе ринку пережити такі політичні потрясіння, як протистояння США та Ірану. У МЕА також очікують, що видобуток перевищить попит на нафту Організації країн-експортерів нафти, навіть якщо її члени будуть повністю дотримуватися договору з Росією та іншими союзниками, що не входять в ОПЕК, щодо обмеження нафтовидобутку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"