+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК не бачить ризиків дефіциту нафти через загострення ситуації на Близькому Сході.

ОПЕК не бачить ризиків дефіциту нафти через загострення ситуації на Близькому Сході.

ОПЕК не очікує перебоїв з поставками на світовий ринок нафти у зв’язку із загостренням ситуації на Близькому Сході і розраховує, що подальшої ескалації конфлікту в регіоні вдасться уникнути. Про це журналістам заявив міністр енергетики ОАЕ Сухейль аль-Мазруі, передає Bloomberg.

Ситуація на Близькому Сході, найбільшому нафтовидобувному регіоні світу, дестабілізується після того, як в ході операції армії США був убитий командувач силами спеціального призначення «Аль-Кудс» Корпусу вартових ісламської революції (КВІР, елітні частини ЗС Ірану) генерал Касем Сулеймані. Іран пообіцяв відповісти за загибель Сулеймані і в ніч на середу завдав удари по військових базах США в Іраку. Котирування нафти Brent на тлі конфлікту протестували рівень $70-71/бар.

Міністр також повідомив, що учасники альянсу ОПЕК + не планують збиратися на позачергову зустріч через загострення протистояння між Іраном і США.

«Ми сподіваємося, що мудрість з обох сторін візьме гору і конфлікт буде залагоджено», – вважає Мазруі. «Ринок зараз добре забезпечений, і ми не прогнозуємо будь-яких перебоїв в поставках якщо тільки ситуація не стане катастрофічною, чого ми теж не очікуємо», – сказав він. Мазруі підкреслив, що не бачить ризиків блокування поставок через Ормузську протоку. За словами міністра, ніхто не зацікавлений в тому, щоб нафта подорожчала до рівня $100/барр.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"