+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ЗАПАСИ НАФТИ В США ЗА ДАНИМИ API (АМЕРИКАНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАФТИ).

ЗАПАСИ НАФТИ В США ЗА ДАНИМИ API (АМЕРИКАНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАФТИ).

Що таке звіт по запасах нафти в США від API: з чого складається бюлетень, коли публікуються дані по запасах нафти від API, в чому важливість даних API для ринку нафти.

Американський інститут нафти (American Petroleum Institute, API) – єдина національна неурядова організація США, що займається дослідженнями всіх аспектів і забезпечує діяльність з регулювання питань в галузі нафтової і газової промисловості. Щотижня інститут API публікує звіт, заснований на прогнозах змін в нафтовій промисловості США за тиждень. Звіт API включає в себе не тільки дані щодо зміни запасів нафти в США за тиждень, а й федеральні і регіональні дані США по виробництву чотирьох основних нафтопродуктів: бензину, гасу, дистилятів і мазутного палива. Дані види нафтопродуктів становлять більше 85% від всієї галузі. Публікується звіт кожний вівторок.

Головною відмінністю інформації щодо запасів нафти в США за даними API від схожого звіту EIA полягає в тому, що бюлетень API носить прогнозний характер, а звіт EIA – це офіційна інформація Міненерго США з уже остаточними даними. Зростання запасів нафти в США за даними API є ознакою перевищення пропозиції над попитом і негативно впливає на котирування нафти. Зменшення запасів нафти в США передбачає збільшення споживання нафти і нафтопродуктів промисловістю, що позитивно відбивається на нафтових котируваннях.

Варто зазначити, що прогноз від API публікується за день до офіційного звіту по запасах нафти в США від EIA, що дозволяє спрогнозувати офіційні дані. Зростання волатильності ціни на нафту відзначається в разі різких розбіжностей між звітом API і офіційними даними, що може викликати прорив котируваннями важливих технічних рівнів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"