+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь знову збирається підвищити вартість транзиту нафти для Росії.

Білорусь знову збирається підвищити вартість транзиту нафти для Росії.

Білоруська держкомпанія «Гомельтранснафта Дружба» планує на 16,6% збільшити тариф на прокачування російської нафти по магістральних нафтопроводах з 2020 року.Про це в понеділок, 16 грудня, в коментарі ряду ЗМІ повідомили представники прес-служби Федеральної антимонопольної служби Росії. У відомстві зазначили, що за відсутності домовленості про новий розмір тарифів між трубопровідними операторами Росії та Білорусі дане питання до 15 січня 2020р вирішуватиметься ФАС Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі.

Якщо антимонопольні служби двох країн не узгодять підвищення тарифів, вартість послуг з транспортування нафти через Білорусь все одно збільшиться. Зростання тарифу в даному випадку, за заявою прес-служби ФАС, відбудеться «в розмірі середньорічного індексу споживчих цін на 2020 рік (3,8%), встановленого параметрами прогнозами соціально-економічного розвитку РФ, збільшеного не більше ніж на 3%».

У вересні 2019р Білорусь вже збільшила вартість послуг з транспортування російської нафти, дане підвищення було погоджено за підсумками переговорів про компенсації Білорусі за форс-мажор в зв’язку з інцидентом із забрудненням російської нафти хлоридами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"