+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«ПрикарпатЗахідтранс» відновить прокачування російського ДП.

«ПрикарпатЗахідтранс» відновить прокачування російського ДП.

Нафтопродуктопровід “ПрикарпатЗахідтранс” найближчим часом відновить прокачування дизельного палива російського виробництва в Україну.

Нагадаємо, прокачування по «ПрикарпатЗахідтранс» була припинена з 1 серпня 2019 року після введення урядом України спеціального мита на трубопровідні поставки з РФ. З серпня мито було встановлено в розмірі 3%, а з жовтня – підвищилася до 4%.

Зупинка трубопроводу, що на той момент був основним каналом імпорту ДП в Україну, спровокувала збої в роботі залізниці, яка виявилася не готова обробити зростаючі обсяги ж/д-імпорту. В результаті на початку вересня виникла криза, що вилилася в ажіотажне підвищення оптових цін на 18% або більше ніж на 3,7 грн/л менше ніж за два тижні. На початок жовтня дефіцит був ліквідований і ціни повернулися на колишній рівень.

Після зупинки роботи трубопроводу частка російського ДП в балансі ринку України впала до 15%, але в жовтні повернулася на рівень 32% за рахунок збільшення поставки з трубопровідного терміналу в Гомелі і зростання ж/д-відвантажень компаніями «Лукойл» і «Орскоргсінтез».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"