+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівці загрожують обрушити ціни на нафту.

Саудівці загрожують обрушити ціни на нафту.

Згідно з інформацією видання Wall Street Journal перед зустріччю представників картелю у Відні Саудівська Аравія висловила незадоволення тим, як виконується угода про скорочення видобутку нафти.

Згідно з інформацією видання Wall Street Journal перед зустріччю представників картелю у Відні Саудівська Аравія висловила незадоволення тим, як виконується угода про скорочення видобутку нафти. На попередньому нараді технічного комітету з моніторингу групи ОПЕК + представник саудитів заявив, що уряд його країни втомився від того, що бюджети учасників угоди, що порушують квоти, отримують непряму вигоду з того, що Саудівська Аравія видобуває менше встановленого для неї максимального ліміту. Він заявив, що Саудівська Аравія розглядає можливість видобувати нафту в рамках угоди, а не компенсувати додатковим скороченням видобутку несумлінне виконання зобов’язань інших учасників картелю.

Раніше стало відомо, що влада Саудівської Аравії намагається умовити країни, що входять в ОПЕК і ОПЕК +, прийняти рішення про більш істотне зниження видобутку нафти на майбутньому засіданні у Відні. В Ер-Ріяді виступають за скорочення видобутку нафти ще що найменьше на 400 тис. барелів на добу до того ж до узгодженого раніше зниження видобутку на 1,2 млн б/д. За рахунок більш серйозного зниження видобутку в рамках ОПЕК + Саудівська Аравія розраховує «здивувати ринок» і домогтися підвищення нафтових цін під час проведення IPO Saudi Aramco на початку грудня.За даними джерел агентства Reuters, Саудівська Аравія також виступає за більш ретельне виконання рішення щодо обмеження видобутку нафти через невиконання поточних квот. Серед країн, обсяги нафтовидобутку яких набагато перевищують домовлені квоти, зокрема, відзначені Ірак і Нігерія. Окремі учасники переговорів виступають проти додаткового зниження, відзначаючи, що зростання цін на нафту може сприяти зростанню видобутку сланцевої нафти в США.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"