+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту трохи знизилися.

Ціни на нафту трохи знизилися.

Ціни на нафту знизилися в ході азіатської торгової сесії. Ринок скептично поставився до позитивних коментарів Вашингтона і Пекіна щодо прогресу, досягнутого в ході торгових переговорів.

Вартість бареля січневої нафти Brent 26 листопада на 9:00 за Києвом склала $62,49 (-0,21%). Барель січневої нафти WTI торгувався по $57,89 (-0,21%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $62,62 і $58,01 відповідно.

Видання Global Times заявило, що обидві країни «наближаються до згоди» по першій фазі торгового угоди. Проте, газета зазначила, що наполеглива вимога Пекіна до того, щоб Вашингтон відкотив тарифи, запроваджені адміністрацією Дональда Трампа на імпорт китайських товарів, стало справжнім каменем спотикання. Підтримку ринкам також надала заява, опублікована міністерством торгівлі Китаю, в якій говориться, що вранці 26 листопада провідний парламентер з питань торгівлі Лю поговорив з торговим представником США Робертом Лайтхізером і міністром фінансів Стівеном Мнучіном.

«Обидві сторони обговорили шляхи вирішення головних питань, що становлять спільний інтерес, досягли консенсусу щодо того, як вирішувати пов’язані проблеми і домовилися залишатися в контакті з рештою питань до підписання першого етапу ​​угоди», – йдеться в заяві.

Ця заява була зроблена після того, як Китай оголосив, що буде покращувати захист прав інтелектуальної власності, що було каменем спотикання на переговорах і одним з головних питань в США.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"