+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта впала з 2-місячного максимуму через невизначеність на торгових переговорах.

Нафта впала з 2-місячного максимуму через невизначеність на торгових переговорах.

Ціни на нафту відкотилися від пікових рівнів майже за два місяці на тлі збереження невизначеності щодо того, чи зможуть Сполучені Штати і Китай укласти першу фазу торгової угоди, яка зніме частину тиску на світову економіку.

Вартість бареля січневої нафти Brent 22 листопада на 9:00 за Києвом склала $63,59 (-0,59%). Барель грудневої нафти WTI торгувався по $58,21 (-0,63%). Китай запросив провідних торгових посередників США на новий раунд переговорів в Пекіні на тлі триваючих спроб укласти хоча б обмежену угоду, повідомляє Wall Street Journal з посиланням на невідомі джерела.

Напередодні ціни на нафту досягли свого найвищого рівня з кінця вересня після того, як агентство Reuters повідомило, що Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) і Росія, ймовірно, пролонгують пакт про скорочення нафтовидобутку ще на три місяці до середини 2020р. Нафта також була підтримана коментарями міністерства торгівлі Китаю в четвер про те, що воно прагне досягти початкового угоди зі Сполученими Штатами про припинення тривалої торгової війни пари. Однак підписання першої фази операції може бути перенесено на наступний рік.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"