+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: ринок чекає виступу Трампа в Економічному клубі.

Нафта дорожчає: ринок чекає виступу Трампа в Економічному клубі.

Ціни на нафту відновилися у вівторок після падіння на попередній сесії на тлі невизначеності щодо прогресу в торгівлі з Китаєм. Ринки очікують виступу президента США Дональда Трампа в Економіческсом клубі в Нью-Йорку, який, можливо, внесе ясність в хід переговорів США і КНР.

Вартість бареля січневої нафти Brent 12 листопада на 9:00 за Києвом склала $ 62,49 (+ 0,50%). Барель грудневої нафти WTI торгувався по $ 57,09 (+ 0,40%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 62,18 і $ 56,86 відповідно.

Надії на можливу торговельну угоду між Вашингтоном і Пекіном зійшли нанівець після того, як президент Трамп заявив наприкінці минулого тижня, що він не погодився скасовувати додаткові імпортні тарифи США, до чого прагне Китай. За словами президента, повідомлення про те, що США готові послабити тарифи в рамках угоди «першої фази», не відповідають дійсності.

Посилюючи невизначеність навколо торгової угоди, Трамп заявив, що переговори з Китаєм просуваються «дуже добре», але США підпишуть торговельну угоду, тільки в тому випадку, якщо це буде «правильна угода для Америки».2 листопада Трамп виступить в Економічному клубі Нью-Йорка, де, як очікується, президент США внесе деяку ясність щодо того, коли може бути підписаний перший етап торгової угоди з Китаєм і на що він згоден, щоб це відбулося.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"