+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Альянс ОПЕК + може розглянути скорочення нафтовидобутку напередодні IPO Saudi Aramco.

Альянс ОПЕК + може розглянути скорочення нафтовидобутку напередодні IPO Saudi Aramco.

Саудівська Аравія, РФ і їх союзники по альянсу ОПЕК + розглядають кілька варіантів підтримки стабільності на ринку нафти всьго за кілька тижнів до критично важливого міністерського саміту в грудні. Про це передає CNBC.

В кінці минулого року так звана група ОПЕК + уклала чергову угоду по скороченню нафтовидобутку на 1,2 млн бар/добу з тим, щоб підтримати світові ціни. Угода діє до кінця березня 2020р і підписанти угоди повинні зустрітися 5-6 грудня у Відні з тим, щоб знову переглянути умови політики виробництва і поставок сировини. Аналітики також вважають, що Саудівська Аравія – фактичний лідер ОПЕК, – тисне на Ірак і Нігерію з тим, щоб ті знизили свій нафтовидобуток до рівня квот, узгоджених в рамках угоди ОПЕК +. Це повинно підтримати ціни на нафту напередодні довгоочікуваного первинного публічного розміщення акцій (IPO) держнафтокомпанії Saudi Aramco.

У той же час, очікується, що 3-4 грудня президент США Дональд Трамп і його китайський колега Сі Цзіньпін можуть зустрітися віч-на-віч в Лондоні на саміті глав держав і урядів НАТО. Хоча зустріч і місце ще не підтверджені, припинення торговельної війни між двома найбільшими економіками світу може виявитися каталізатором для цін на нафту і, ймовірно, знизити необхідність дій ОПЕК + в напрямку подальшого скорочення нафтовидобутку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"